Cafe Kozmetik » Blog Yazıları » Absolution hakkında

Absolution ürünleri cildinizin değişen ihtiyaçlarına tam olarak cevap verecek bir biçimde kendinize göre özelleştirebileceğiniz yenilikçi ve yüksek seviyede konsantre edilmiş formüllerle geliştirilmiştir.

Tüm ürünlerimiz ECOCERT organik sertifikasına sahiptir ve tamamıyla doğal içerikler kullanılarak üretilmektedir.

Felsefemiz

Biz şehir hayatının bizlere dayattıkları ile eko sistem arasındaki dengenin korunması gerektiğinin bilicindeyiz ve biz her gün resmimize, sağlığımıza ya da gezegenimizin durumuna baktığımızda gerçekten endişe duyuyoruz. Bu yüzden her gün çok ama çok daha kararlı bir biçimde yüzümüzü organik olana dönüyoruz ve bunu sadece bir zevk olarak bırakmıyoruz. Sadece organik olmanın yeterli olmadığının sonuç odaklı ve etkili olmanın da gerektiğinin farkındayız.

Bu yüzden güzelliğe yeni bir bakış açısı getiriyoruz; çok geniş olmayan ama yeterli bir ürün gamı, sadelik, farklı ciltlerin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilebilir yüksek düzeyde organik cilt bakım ürünleri ve her gün sürmek için can atacağınız kadar çekici ürünler. Hem kadınlar hem de erkekler için.

Kendinizi dinleyin... Cildinizi dinleyin!

Cildiniz dış çevre (güneş, rüzgar, kirlilik) ve içsel çevre (duygular, hormonlar, sigara, beslenme) ile etkileşime giren bir çeşit iletişim arayüzüdür. Tıpkı ruhunuz ve sizin gibi o da sürekli olarak değişimle karşı karşıyadır. Yapmanız gerekense basit, onu dinleyin. İsteklerine cevap verin, onu koruyun ve tekrar dengesini kurması ve güzelliğini kazanması için ona yardımcı olun. Ona bu kadar yakın olabilecek ve onu gerçekten anlayabilecek tek varlığın da kendiniz olduğunuzu sakın unutmayın. Bunu sizin yerinize yapabilecek kimse yok!

Ismarlama güzellik

Absolution, size kendi cildinizin ihtiyaçlarına göre her gün basit biçimde düzenleyebileceğiniz küçük ama yeterli bir ürün gamı sunuyor. Absolution cilt bakım serisini sadece bir damla La Solution+ ürünlerinden birisini katarak anında farklı bir biçime dönüştürebilirsiniz. Cildinize ekstra nem, ekstra koruma, lekelerden kurtulma, ışıltısını kazanma ya da ihtiyacı neyse onu sunabilirsiniz, sadece bir damla ile! Absolution kremler hava geçirmeyen kavanozlardadır ve sizin kendi ısmarlama karışımınızı hazırlayabilmeniz için özel bir kapak tasarımına sahiptir. Kremi bir defa pompalayın, kavanozun tepsi şeklindeki üst kısmına çıkan kremin içerisine bir damla La Solution+ ekleyin ve karıştırın! İşte hepsi bu kadar size özel cilt bakım ürününüz hazır.

Yüksek düzeyde organik

Elbette tüm ürünlerimiz organik ve biz sizin için en azından bu kadarını yapmalıyız ve yapıyoruz. Ama biz bununla yetinmiyor ve işi biraz daha ileriye taşıyoruz. Organik sertifikası almanız için ürünün toplam içeriğinin sadece %10’unun organik tarım ile elde edilmiş olması yeterli iken biz tüm ürünlerimizin toplam içeriğinin en az %60’ını organik tarımla elde edilen bitkilerden oluşturuyoruz. Başka bir ifade ile ürünlerimizde yer alan bitkilerin %99’unu organik tarım ile elde ediyoruz.

Sadece bu da değil!

Zararlı kimyasallara başvurmadan, organik tarımla elde edilmesi mümkün olmayan yabani bitkiler, doğal vitaminler ve mineraller ile ürünlerimizin etkilerini destekliyor ve cildinize sağlayacakları faydaları güçlendiriyoruz.

Absolution bir Fransız markası ve Fransa’da üretiliyor; ve elbette tüm hammaddelerimizi de Fransa’nın aynı bölgelerinde bulunan üreticilerden alıyoruz. Kendimizi sürdürülebilir bir gelişim sürecine adadığımız için hem size sürekli olarak aynı kalitede ürünler sunmayı hem de hammadde üreticilerimizi desteklemeyi sorumluluğumuz olarak kabul ediyoruz.

Tüm ürün paketlerimiz geri dönüştürülmüş ya da geri dönüştürülebilir materyallerden oluşuyor. Ayrıca üzerlerinde bulunan yazıların ve görsellerin tamamı bitkisel mürekkep kullanılarak yapılıyor.

Bazen şu soruyla karşılaşıyoruz niçin cam kavanozları tercih etmiyorsunuz? Aslında bunun da sebebi gayet açık; çevreyi ve sizi seviyoruz. Hava geçirmeyen kavanozlarımızın cam yerine Polipropilen (PP) olmasının sebebi öncelikle oksidasyona ve bakterilere karşı daha yüksek koruma sağlamaları ve bu sayede size daha sağlıklı ve kaliteli ürünler sunuyoruz. İkinci olarak ise cam elbette çok daha ağır bir materyal ve bu durum taşıma sırasında hem daha yüksek maliyetler oluşmasına hem de çevrenin çok daha fazla kirlenmesine yol açıyor.

Sonuç olarak biz her gün (hemen hemen her gün arada tatil de yapıyoruz!) üretimimizin çevre üzerindeki ayak izini en aza indirmek için gayret gösteriyoruz.

Absolution ürünlerini keşfetmek için tıklayın!

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4