Cafe Kozmetik » Blog Yazıları » Eau Thermale Jonzac hakkında

LEA NATURE laboratuarlarının Eau Thermale Jonzac markasını yaratırken kendisine belirlediği misyon tam olarak buydu. Sonuç olarak LEA NATURE laboratuarlarının bilgi birikimi ve Jonzac içmelerinin şifalı termal suyu ile doğaya ve insanlara saygılı en iyi kozmetik ürünleri sunmak mümkün oldu.

- Geleneksel bakım ve kozmetik ürünlerinden beklenen etki ve hassasiyetin çok daha fazlası sunan,

- Bilinen dermo kozmetik sınıfında yer alan bakım ürünlerinin ötesinde hipoalerjenik formüller ve,

- İnsan sağlığına ve doğaya zarar veren maddelerin yerine doğanın sunduğu güvenilir bileşenler içeren kusursuz ürünler.

Cildimiz kendisi için doğru olanı farkeden çok zeki bir savunma kalkanına sahiptir. Doğru kozmetik ürün ise cildin sahip olduğu bu doğal denge ile uyum içerisinde çalışabilecek doğal bileşenleri içeren ve cildin sağlığının korunması için onun yanında yer alan sağlam bir müttefik olmalıdır.

Yüksek düzeyde mineral içeriğe sahip Jonzac termal suyu cilt hücrelerine çok benzer kompozisyona sahiptir. Bu mucizevi suyun sahip olduğu benzersiz özellikler, onu aktif organik bitkiler ile birleştirerek size hipoalerjenik, gözeneklerinizi tıkamayan, sağlığınıza zararlı bileşenler içermeyen cildinizin çok yakın müttefiki olan ürünler sunmamızı sağlıyor.

Ancak biz sadece doğanın bize sunduğu mucizeler ile yetinmiyoruz. Aynı zamanda ürünlerimizin vaadlerini eksiksiz olarak yerine getirebilmesi adına bilimin imkanlarından da faydalanıyor ve patentli keşiflere de imza atıyoruz. Ürünün son damlasına kadar etkinliğini garanti altına alan doğal koruma sistemi “Protect Complex 3C”, termal suyun optimum nem etkisini sunmasını sağlayan enkapsülasyon sistemi  “Brevet F.P.D.”, antioksidan etkiyi sağlayan yüksek düzeyde oksijen içeren “Angelic Thermal Water”, cildin koruyucu bariyerini güçlendiren doğal nemlendirici “L.P.C.A.” bunlardan sadece bir kaçı.

Ve elbette size ürünlerimiz ile ilgili kesin sözler veriyoruz.

- Tüm ürünlerimiz ECOCERT ve Cosmebio gibi uluslararası kuruluşlardan alınan organik sertifikasına sahiptir.

- Ürünlerimiz %100 hipoalerjenik içeriğe sahiptir.

- Ürünlerimiz en hassas ve reaktif ciltlerin dahi kullanımına uygundur.

- Ürünlerimiz gözeneklerinizi tıkamaz ve komedon oluşumuna sebep olmaz.

- Tüm ürünlerimiz gönüllü kullanıcılar tarafından etkinliği bakımından ve dermatolojik olarak test edilir.

- Ürünlerimiz fıstık, tahıl, süt türevleri, etil alkol ve sülfat türleri gibi potansiyel tahriş ediciler içermez.

- Ürünlerimiz benzofenon, BHA, etilheksil metoksisinnamat, triklosan, fenoksietanol, metilizotiazolinon, parabenler, parafin, glikol, silikon, PEG, nanoparçacıklar, kimyasal filtreler ve GDO içermez.

- Ürünlerimiz içerisinde sentetik parfümler bulunmaz. Tamamen esansiyel yağların farklı teknikler ile distile edilmesi sonucu ortaya çıkan doğal kokular kullanılır. Doğal parfümlerimiz insan sağlığına zararlı olduğu kanıtlanmış miskler ve fitalatlar gibi bileşenler içermez.

Tüm bunların yanı sıra doğaya olan saygımızı göstererek;

- 2007 yılından bu yana ciromuzun %1’ini çevrenin korunması için projeler geliştiren “%1 FOR THE PLANET” derneğine bağışlıyoruz.

- Ürünlerimizin hiçbirisini hayvanlar üzerinde test etmiyoruz.

- Ürün ambalajlarımızın doğa üzerindeki etkisini minimum seviyede tutmaya gayret gösteriyor ve bu sebeple sadece geri dönüştürülebilir plastik ve şeker kamışından elde edilen bitkisel plastik kullanıyoruz.

Sizlere doğaya saygılı, doğanın mucizelerini bilim ile birleştiren, bilinen dermo kozmetik ve organik kozmetiklerin ötesinde, etkili, güvenilir, kullanmaktan keyif alacağınız ürünler sunuyoruz.

Eau Thermale Jonzac ürünlerini keşfetmek için tıklayın!

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4