Yorumlar

Miss W Kullanıcı Deneyimleri

 

Sıvı fondöten’in cilt tonunu eşitleyerek verdiği aydınlığı çok sevdim. Hem bakım yapan, hem güzelleştiren doğal içerikli bir ürün daha ne isterim :)”

http://trendyandfriendly.blogspot.com.tr/2015/05/yasam-dukkanndan-miss-w-organik-makyaj.html

 

“Miss W Hacim Verici Organik Maskara hem hacim hem de uzatma konusunda çok başarılı. Siyah, yoğun bir renk veriyor. Açıkçası bu kadar seveceğimi ben de beklemiyordum.”

http://myshimizu.blogspot.com.tr/2015/05/organik-makyaj-malzemeleri-miss-w-yasam.html

 

“Kayısı - Şeftali  tonunda olan Miss W allığın rengi de yapısı da  gerçekten çok güzel.Elinizi değdirir değdirmez renk geliyor.Özellikle benim gibi beyaz tenliyseniz çok doğal duruyor.”

http://nesneslis.blogspot.com.tr/2015/05/yasam-dukkan-miss-watson-makyaj-urunleri.html

 

“Farların yapısı yumuşacık  ve fırçayı değdirir değdirmez rengini veriyor. Kalıcılık  ise baz ile kullansam da kullanmasam da oldukça başarılı. Kesinlikle MAC farlarının kalitesiyle yarışırlar.Ki bence onlardan bir tık içeriğinden dolayı  üste çıkıyor.”

http://nesneslis.blogspot.com.tr/2015/06/miss-watson-tekli-goz-farlar.html

 

“Miss W Hacim Verici maskara gerçekten çok hoş bir görüntü veriyor gerçekten çok sevdim:) Kalıcılığı harika gün içinde akma veya dökülme yapmıyor. Makyajda organik içerik kullanmak bence en meşhur markayı kullanmaktan daha lüks bir şey.”

http://beautybysyln.blogspot.com.tr/2015/05/miss-w-urunleri-ve-yorumlarm.html

 

“Miss W No 110 rujun rengi beni benden aldı.Öncesinde hiç kullanamam diye düşündüğüm bu ton aslında kullanılabilirmiş dedim. Kremsi yapıda olan ve oldukça koyu olan rujun sürümü oldukça rahat. Kapatıcılığı da tam yerinde. Dudaklarımı kurutmaması da benim için artı puan.”

http://ojecanavari.blogspot.com.tr/2015/05/miss-w-rouge-croquer-organik-ruj-no-110.html

 

“Miss W Organik Eyeliner harika bir ürün. Simsiyah ve alabildiğine mat. Üstelik oldukça kalıcı da. Gün içerisinde hiçbir akma dağılma vs ile karşılaşmadım. Bayıldığım bir diğer yanıysa misss gibi gül kokuyor olması! Sürerken resmen mutlu oluyorum yahu :) Böyle güzel bir koku olamaz. Zaten içeriği de tertemiz olduğundan insan kendini iki kat iyi hissediyor.”

http://vintage-witch.blogspot.com.tr/2015/06/miss-w-urunleri-incelemesi-yasam-dukkan.html

 

“İnanılmaz yumuşak dokudaki Miss W organik farlar, rengini gerçekten çok iyi veriyor. Hemen her farda bulunan tozutma sorunu ise bu farlarda minimum düzeyde.”

http://sihirlimavi.blogspot.com/2015/05/miss-w-lengthening-organik-maskara-ve.html

 

“Miss W organik farın yapısı yumuşacık, biraz tozlaşma sorunu olsa da çok çok pigmentli ve rengini başarıyla veren bir ürün. Uygulamak, dağıtmak ve karıştırmak oldukça kolay bu farı. Talc içermeyen bu güzel ürün, benim favori farlarımdan biri oldu bile.”

http://surdarcenciel.blogspot.com.tr/2015/05/miss-w-regard-de-braise-organik-goz-far.html

 

“Miss W allık kesinlikle tozutma yapmıyor, yüzüme uyguladığımda 2 kere aynı yönde hareket ettirdiğim halde rengini veriyor. Pigmentasyonu çok başarılı.”

http://makyajyorumum.blogspot.com.tr/2015/06/miss-w-yasam-dukkan-urunleri.html

 

“Miss W organik göz farı’nın pigmentasyonu başarılı. Kadifemsi bir dokusu var. Tozutma yada göz kapaklarında birikme problemi yaşamadım.”

http://ozlemindunyasindan.blogspot.com.tr/2015/06/miss-w-organik-makyaj-urunleri-yasam.html

 

“Miss W Organik Eyeliner’ı öyle sevdim öyle sevdim ki, indirimi yakalayabilirsem ciddi anlamda yedeklemeyi düşünüyorum, hayatımda gördüğüm en mat bitişli ve en siyah eyeliner ı bulmuş olabilirim, gün içinde asla akma yapmadı, hiç sorun yaşatmadı bana. Şiddetle tavsiye ediyorum herkese, fırçası sayesinde sürümü de kolay, ne çok ince ne çok kalın bir fırçası var, harika yani ne diyebilirim başka bilemiyorum:)”

http://www.alisverismakyaj.com/2015/06/dogaya-zarar-vermeden-kaliteli-yasamak.html

 

“Miss W Organik Ruj’un sürümü kolay, kalıcılığı ortanın epey üzerinde. Dudaklarımı kurutmaması benim için büyük bir artı oldu, çünkü ruj organik susam ve hint yağı içererek dudağa aynı zamanda bakım yaparak, dudağı nemlendiriyor.”

http://www.mamontenka.com/2015/05/miss-w-urunleri-yasam-dukkani.html

 

“Ben genelde günlük makyaj olarak dışarı çıkarken göz içine kalem çekemem çünkü gözlerim yaşarır,yanar ve kalem çoğunlukla akar bu sebepten çekmiyorum fakat Miss W Organik Göz Kalemi ile göz içlerime kalemi sürmeyi denedim ve çok rahat uyguladım, yakmadı yaşarmadı bu yüzden bu ürün sınıftan geçti benim için!”

http://bornova74.blogspot.com.tr/2015/06/yasam-dukkan-miss-w-urunleri-incelemesi.html

 

“Miss W Uzatıcı Maskara kirpikleri uzatıp , kalınlaştırırken aynı zamanda temiz içeriği ile onları koruyor. Fırça kısmını çok beğendim , kısa kirpiklerinden rahatsız olup organik maskara arayanlar için kaçırılmaması gereken bir ürün.”

 http://www.cananzerkinli.com/2015/06/yasam-dukkan-miss-w-urunleri.html

 

“Miss W marakasını ve ürünlerini inanilmaz basarili buldum. Makyaj yaparken cildinize de bakim yapiyor, nemlendiriyor, onariyor, besliyor. Renkler ve kalite cok iyi.”

https://instagram.com/p/3Twulhkunl/?taken-by=sihirlimavi

 

Absolution Kullanıcı Deneyimleri

 

Absolution La Creme du Teint’i yaklaşık bir aydır kullanıyorum.Ciltteki kızarıkları dengelemede kesinlikle çok başarılı.Kalıcılık olarak da tüm gün boyu yüzümden hiç akmadı.Cilde verdiği parlaklık ve sağlıklı görüntü tam yerinde.Ama  beni kalbimden vuran en önemli nokta ise ürünü cildimden temizlediğimde bile cildimin hala nemli kalması ve yumuşacık olması. Hem cilt bakımı hem makyajı bir arada sunma iddasına inanmamıştım ama kesinlikle doğruymuş.”

http://nesneslis.blogspot.com.tr/2015/04/absolution-la-creme-du-teint-organik.html

 

Şahane bir ürün keşfettim arkadaşlar. İsmi biraz bilmece gibi ama işlevi çok net. Absolution La Creme du Teint makyajınızı pürüzsüzleştiriyor, cilde bakım yapıyor, güneş koruması sağlıyor. Ve en güzel tarafı organik."

https://instagram.com/p/4Cp8dqK75I/?taken-by=sibelarna

 

“Absolution La Creme du Teint’in bitişi mat ama sağlıklı bir ışıltı veriyor. Cildi nemlendirip yatıştırıyor ki  bu en sevdiğim yanı bu sayede cildinizin tüm gün nemli kaldığını ve işin ilginç yanı cildinizden temizledikten sonra hala nemli olduğuna şahit olmak çok keyifli. Gün boyunca etkisini yitirmeyen yapısı ise onu bb kremden bir kaç adım öne taşıyor . Sonunda adının hakkını veren bir bb görmek güzel!Ederini son kuruşuna kadar hak eden, cildinize bakım yaptığına imzamı atabildiğim fondöten tadında memnun edebilecek renkli bakım kremi ile tanışmanızı mutlaka öneririm.”

http://www.kermitalemlerde.com/2015/06/absolution-la-creme-du-teint-light-bb-krem.html#.VY_nl-3tmko

 

"Cildimi soğuk görüntüsünden kurtarıp kattığı canlılık ve kalıcılık yönüyle sevdim. Kapatıcılığı sıradan BB kremlere göre oldukça yüksek. Tek başına nem verici, kapatıcı, kalıcı ve güneş koruyucu. En sevdiğim şeyse tek bir ürünler bütün ten makyajımı yapmak."

http://yaseminjess.blogspot.com.tr/2015/04/absolution-la-creme-du-teint-bb-krem.html

 

“Absolution La Creme du Teint’in en en en sevdiğim yanı cildime hiç ağırlık yapmadan aşırı güzel bir parlaklık katması..Çok ciddi söylüyorum gün içinde aynaya bakıp bakıp duruyorum çok sağlıklı bir görüntüye kavuşuyor cildimi.. Kapatıcılığı bir bb kreme göre çok çok iyi..
Tekrar alır mıyım? Evet..”

http://beautybysyln.blogspot.com.tr/2015/05/absolution-bb-krem.html

 

Absolution La Creme du Jour gündüz kremi ile aşk yaşıyorum. Bunu kullanıp memnun kalmayan görmedim henüz.  Her cilt tipine uygun bir ürün. Fiyatı ne olursa olsun kendisi ile devam etmeye hazırım. Kesinlikle yüzümde alerji, kusma, yağlanma, sivilce yapmadı. Çok güzel tatmin etti cildimi.”

http://www.tavsiyesever.com/2015/05/yasam-dukkani.html

 

“Absolution La Creme du Jour’u her gün düzenli olarak kullandığımı ve bu ürünü sevdiğimi söylemeliyim. İlk kullandığımda bile cildimde harika bir etki bıraktı. Benim cildim karma. Yani t bölgem yağlı ama diğer yerler oldukça kuru. Bu ürün zaten her cilt tipi için uygun. Bu konuda en iyiler arasında yer almayı hakediyor. Cildimde yapış yapış bir his bırakmadı. Emilimi gayet başarılı. Sonrasında herhangi bir rahatsızlık hissi vermedi. Hatta hayli rahatlattı diyebilirim.”

http://www.onyuzmilyonoje.com/2015/03/absolution-la-creme-du-jour-30ml.html

 

ECO Cosmetics Kullanıcı Deneyimleri

 

“ECO Cosmetics Organik Sertifikalı 3’ü 1 Arada Cilt Temizleme Sütünü’nün ciltten makyaj kalıntısını kolayca arındırması ve ayrıca bunu yaparken cilde bakım yapıyor olması çok güzel. Kimyasallardan ve alerjik etkili temizleme ürünlerinden bıktığımdan bu benim için iyi bir seçenek oldu. Ayrıca insanı rahatlatan bir kokusu var.”

http://www.nilgunozenaydin.com/2015/06/yasam-dukkani-eco-cosmetics-3u-1-arada.html

 

“ECO Cosmetics Nemlendirici Şampuana inanamadım. Daha önce kullandığım şampuanları düşününce bu ürüne ön yargılı yaklaşmıştım. Çünkü doğal içerikli ürünlerin içeriği nedeniyle saçı yumuşatma gibi bir etki beklememek lazım diye düşünüyordum. Nasılsa evdeyim diyerek saç kremi olmadan sadece bu şampuanı kullandım ve sonuç aynı. Nemli, oldukça hacimli ve aşırı sağlıklı parlak görünümlü yumuşacık bir saç. Açıkçası hiç beklemediğim bir performans oldu. Kokusu da bebek şampuanı gibi mis gibi rahatsız etmeyen güzel bir kokusu var. Minicik bir miktarda kullanmak da yeterli geliyor. Tavsiye edebileceğim bir ürün.”

https://instagram.com/p/4OcrMyotPF/?taken-by=pudra_kokusu

 

“Temizleme sütleri genelde kuru ciltlerde kullanılıyor, fakat ECO Cosmetics 3’ü 1 arada Cilt Temizleme Sütü karmadan yağlıya dönük cildimde yağlanmaya neden olmadı. Yeşil çay ve mersin ağacı ekstraktı içeren ürün, özellikle sabah kullanıldığında ciltteki uyku yorgunluğunu alıyor ve daha dinç gösteriyor. Allık ve benzeri renkli pudra ürünleri temizlemede çok başarılı. Beni en çok cezbeden yanı, markanın diğer tüm ürünlerinin de bitkisel içeriğinin %95 oranında organik olmasına, ecocert ve cruelty free (Hayvanlar üzerinde deney yapmayan) bir marka olmasına karşın fiyatlarının gayet makul olması.”

http://www.mamontenka.com/2015/06/eco-cosmetics-yuz-temizleme-sutu.html#more

 

“Sürekli nail art yapan oje süren birisi olarak ECO Cosmetics El Kremini sürekli kullanır oldum. Nemlendirmesi ve bu nemliliğin kalıcılığı oldukça tatmin edici. Yumoş ellerle dolaşmak isterseniz tercih edebileceğiniz ürünler arasında. Ben çok memnunum ve herkese tavsiye ediyorum.”

 

http://www.onyuzmilyonoje.com/2015/07/eco-cosmetics-organik-sertifikal-el.html

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4