Cafe Kozmetik » Blog Yazıları » SO'BiO etic hakkında

Bu güzelliğin zenginlikleri kadın olmanın özüyle uyumlu bir bağ oluşturarak sadece doğal ve organik kozmetikler tarafından uyandırılabilir.

Bu uyumlu bağı oluşturmak için SO’BiO ETIC cilt ile mükemmel düzeyde uyum sağlayan sıra dışı bakım protokolleri geliştirmiştir.

SO’BiO ETIC ürünlerinde en saf ve en etkili halleri ile tedarik edilen ve seçilen organik aktif içerikler kullanılmaktadır. Doğa dünya üzerindeki tüm yaşamın kaynağı olan enerji ile doludur. Ürünlerimizde kullandığımız bu aktif organic içerikler saf ve güçlü hayat enerjisi ile doludur.  Yenilikçi bakım ürünlerimizin içerisinde en iyi doğal maddeleri en etkin şekilleri ile kullanırız.

- Yoğun nem ve yaşlanma önleyici etkiler sağlayan, yüksek düzeyde esansiyel yağ asitleri ve hiyalüronik asit içeren argan yağlı cilt bakım serisi,

- Oligo elementler ve mineral tuzlar ile yüklü eşek sütü serisi,

- Toz özüt yerine bitkinin saf özsuyu ile yapılan aloe vera serisi bunun en temel örnekleridir.

ECOCERT ve Cosmebio gibi uluslararası kuruluşlardan alınan organik sertifikasına sahip, etkili ve güçlü ürünler üretirken aynı zamanda size ve doğaya zarar verecek bileşenlerden uzak duruyoruz.

-Ürünlerimizin hiç birisi doğaya ve insanlara zararlı olduğu kanıtlanmış hiç bir bileşeni içermez.

- Ürünlerimiz sülfatlar, benzofenon, BHA, etilheksil metoksisinnamat, triklosan, fenoksietanol, metilizotiazolinon, parabenler, glikol, silikon, PEG, nanoparçacıklar ve kimyasal filtreler içermez.

- Ürünlerimizin dermatolojik ve tolerans testleri titizlikle ve sistematik olarak her partied tekrar tekrar yapılır.

- Ürünlerimizde sülfat içermeyen tamamen doğal ve cildinizi tahriş etmeyen köpürtücüler kullanıyoruz.

- Ürünlerimiz içerisinde sentetik parfümler kullanmıyoruz. Tamamen esansiyel yağların farklı teknikler ile distile edilmesi sonucu ortaya çıkan doğal kokular kullanıyoruz. Doğal parfümlerimiz insan sağlığına zararlı olduğu kanıtlanmış miskler ve fitalatlar gibi bileşenler içermiyor.

Tüm bunların yanı sıra adımızda da yer verdiğimiz şekilde etik davranmaya özen gösteriyoruz.

- 2007 yılından bu yana “%1 FOR THE PLANET” derneğinin bir üyesiyiz ve ciromuzun %1’ini çevrenin korunması için projeler geliştiren bu kuruma bağışlıyoruz.

- Ürünlerimizde adil ticarete uygun olarak üretilen eşek sütlerini kullanmaktayız. Ürünlerimizde kullanılan eşek sütü, eşeklere ve onların doğal çevrelerine hiçbir biçimde zarar vermediğini garanti eden Fransa Eşek Sütü Üreticileri Birliği'nin bir parçası olan çiftliklerden elde edilmektedir. Tüm eşekler taze saman, otlar, arpa, mısır, fasülye ve yulaflar ile beslenmektedir. Çiftliklerde bulunan eşeklerin hiçbirisinin doğum sonrasındaki ilk 2 ay boyunca sütleri alınmaz ve daha sonrasında ise her 3 saatte bir olmak üzere sadece gündüzleri sağılırlar.

- Hammadde alımlarımızda etik davranıyoruz. Yerel halkın sosyal, ekonomik ve çevresel anlamda kalkınmasına destek sağlayan üreticilerden hammadde alıyoruz. Örneğin Shea yağını Burkina Faso’da Nununa Federasyonu’ndan alıyoruz. Bu sayede derneğin üyesi olan kadınlara gelir sağlıyor ve sosyal kalkınmalarına destek oluyoruz. Organik Copabia’yı Brezilya’da Satere Mawe kabilesinden adil fiyatlarla alıyoruz. Bu sayede onların kültürlerini korumalarına ve yaşatmalarına olanak sağlıyoruz.

10 yıldan daha uzun bir süredir sizlere her gün kullanmaktan keyif alacağınız etkili, güçlü ve sertifikalı organik bakım ürünlerini ulaşılabilir ve makul fiyatlarla sunuyor ve bu ürünleri etik kuralları gözönünde tutarak üretiyoruz. SO'BiO etic ürünlerini keşfetmek için tıklayın.

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4